Комментарий Донского по теме ТРИЗ

9 Фев 2015

Сергей Донской, Министр природных ресурсов и экологии Российской Федерации

1_Министр природных ресурсов и экологии РФ Сергей Донской. Фото -  с сайта www.fedpress.ru.jpg

«В недрах страны сокрыты гигантские ресурсы, разработка которых требует внедрения новых передовых технологий их добычи. Экономический барьер освоения таких залежей - опережающий рост издержек на получение новых или дополнительных знаний для их освоения. Льготы и преференции, предоставляемые в настоящее время, дают краткосрочный эффект и не создают рамок и условий для развития и наращивания «вклада» в общую добычу новых и, тем более, «нетрадиционных» источников углеводородных ресурсов.

Для «нетрадиционных» запасов видны два кардинальных направления снижения издержек:

- научно-технический прогресс;

- конкурентная среда на всех стадиях и во всех процессах освоения и разработки.

Чтобы тема заработала, нужно кардинально упростить действующие лицензионные и технические процедуры. В частности, для участков, содержащих запасы трудноизвлекаемых и нетрадиционных углеводородов, лицензии должны выдаваться на основе заявки заинтересованного лица, без проведения торгов, взимания разового платежа при пользовании недрами, в заявленных пользователем недр границах.

Функции регулятора в этом процессе – в максимально короткие сроки убедиться, что заявленный участок не накладывается на территории заповедников и земель обороны, и не подпадает под иные ограничения. Единственное лицензионное обязательство – приступить к пробной эксплуатации или опытно-промышленной отработке не позднее определенного срока, 4 или 5 лет. В этой системе отсутствует необходимость настаивать на утверждении запасов до начала освоения и разработки подобных объектов и согласовывать проектные решения с государством: если речь идет о разработке новых технологий и подходов, использование института согласования проектных решений здесь будет лишним препятствием.

Эти и еще ряд мер, над которыми сейчас необходимо работать, позволят на наш взгляд не только обеспечить добычу необходимых ресурсов и получение налогов для Государства, но также послужит мощным импульсом развития отечественного машиностроения и высокотехнологичного сервисного сектора».

Начало активности (дата): 09.02.2015

Страницы: 1 2 3 След.
reyhun
درمان هموروئید با لیزر به صورت سرپایی با بی حسی موضعی بدون درد وخون ریزی وبدون نیاز به بستری در کمتر از یک ساعت در مطب قابل انجام است
اجاره خودرو با شرایط عالی بدون وقت گیر بودن با مناسب ترین قیمت در همه فصول سال با شرایط بسیار عالی مناسب برای همه افراد و قشرها، ولی در اجاره خودرو اینگونه نیست و در بیشتر موارد حالتی تشریفاتی دارد که نیاز به اجاره خودرو بدون راننده است و بیشتر درخواست کننده ها نیز خودرو را بدون راننده اجاره می کنند.  در حال حاضر در شهرهای بزرگ مثل تهران، اصفهان و شهرهای شمالی کشور صنعت اجاره خودرو و کرایه خودرو به ویژه اجاره خودرو بدون راننده متداول شده و مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کرده است.
[JUSTIFY] در درمان هموروئید با لیزر دیگر احتیاجی به بیهوشی شخص مبتلا نیست و به حالت سرپایی با بی حسی موضعی قابل درمان  است. یکی از جدیدترین روش های درمان بیماری شقاق (فیشر) لیزر می باشد. کار این روش به این صورت است که با استفاده از ​اسفنکتر داخلی(عضلات مدور در انتهای مقعد) قطع می شود و زائده پوستی نیز جدا می شود. به طور کلی این روش بر سایر روش های درمان شقاق برتری دارد. از جمله مزایای درمان شقاق با لیزر می توان به موارد زیر اشاره کردآیا شما یکی از مبتلایان بیماری های نشیمنگاه همورئید، شقاق، فیستول و یا کیست مویی هستید؟لازم است خدمت شما عزیزان عرض کنم بسیارری از افرادی که مبتلا به بیماریهای مقعد می شوند تا مدتها از این بیماری به خاطر خجالت در بیان آن رنج می برند، در صورتی که مراجعه نکردن افراد مبتلا به بیماریهای نشیمنگاه به دکتر بواسیر بعلت ترس و خجالت به پزشک فقط روند درمانی آنها را سخت تر و پیچیده ترمی کند[/JUSTIFY]
اجاره خودرو
  • خدمات این مجموعه شامل :
  • اجاره خودرو های اقتصادی بدون راننده | خودرو های لوکس تشریفاتی با راننده | تامین خودرو برای ادارات و ارگان ها | اجاره ماشین عروس | اجاره انواع خودرو های گروهی ون و اتوبوس
  • چرا اجاره خودرو سعادت رنت؟
  • راحتی و سرعت-رزرو خودرو در 5 دقیقه | خدمات 24 ساعته در سراسر ایران | اجاره خودرو با بیمه کامل | استفاده از تخفیفات ویژه فصلی
 You can Rent a car from one of our locations (Tehran office ,Tehran Airport,  Shiraz Airport, BandarAbaas Airport  and Your hotel )
  • Types of services car rental Iran :
  • Rent a car without driver | include Chauffeur driven car rental | Transportation in Iran | Van and Buses Rentals | Travel by car with driver
اجاره ماشین با راننده
[RIGHT]اجاره اتومبیل تشریفات با راننده|ترانسفر فرودگاهی| اجاره خودرو با رانندهاجاره ماشین با راننده[/RIGHT]
اجاره ماشین عروس
[RIGHT]توضیحات در مورد اجاره ماشین عروس:[/RIGHT]
  1. _نرخ های ارایه شده برای 16 ساعت در روز میباشد.
  2. _نرخ های ارایه شده تا ساعت 12 شب می باشد و هر ساعت مازاد 10% از کرایه روزانه محاصبه می گردد.
  3. درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران مانند: احمد هباد, گرمدره, کرج, شهریار و, ... بر اساس نرخ مصوب اتحادیه شامل 50.000 هزار تومان هزینه خروجی می باشد.
  4. _هزینه بنزین بر عهده کرایه کننده خودرو می باشد.
  5. _در صورت اجاره اتومبیل با راننده, نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت اتومبیل به عهده راننده این مجموعه می باشد.
  6. _در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده, بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد.
  7. _در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده, نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل, چک ضمانت را عودت می گردانند.
Страницы: 1 2 3 След.